201 | KOUPAJÍCÍ SE ŽENA
KREMLIČKA Rudolf (1886 – 1932)
- starting price: 12 000 CZK
- hammer price: 48 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Lavírovaná tuš na papíře, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1924, signováno vpravo dole RKremlička 1924.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5., Praha, 2013.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5., Praha, 2013, s. 190/191.